ÜRETİM

İŞ BİRLİĞİ VE ÇALIŞMA

NAPPA geliştirdiği yeni teknolojilerle ürünlerini tamamen doğal ve hijyenik üretim sürecinden geçirerek müşterilerine sağlıklı, kaliteli ve kullanışlı ürünler sunmaktadır.

NAPPA her geçen gün daha da yenilikçi düşüncelerle müşterilerine özel hizmetler sunmaktadır.

 

NAPPA, müşteri memnuniyetini mükemmel seviyede tutmak amacıyla çalışmalarına her geçen gün daha da büyük bir özveriyle devam etmekte ve dünyanın her noktasında giyinilen özel ürünleriyle farklılık yaratmaya devam edecektir.  

FAALİYET BÖLGELERİ

Nappa Deri, farklı ülkelerde faaliyet gösteren firmalar ile işbirliği yapmakta ve siz değerli müşterilerimizin Nappa ürünlerine daha kolay ulaşmasını sağlamaktadır. Bu hassasiyetle hareket ederek yeni iş ortaklarının bulundukları noktalarda ürünlerin tüketicilerin beğenisine sunulmak için her geçen gün geliştirilen hizmet kalitesi büyük bir ivme kazanmıştır.      

     

Üretim hacmi ile her açıdan gelişen ve deri ihtiyacı duyulan Avrupa, Amerika, Asya, Avustralya ve Orta Doğu kıtalarındaki firma ve kişilere özel üretimlerle adından çok söz ettirmiştir.

Nappa ailesi olarak kişiye özel her türlü deri giyim üretimimiz ile dünyanın dört bir köşesindeki müşterilerimize hizmet vermekten büyük bir memnuniyet duyduğumuzu ve her geçen gün büyük bir özveriyle çalışmaya devam ettiğimizi belirtmek isteriz.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Twitter Icon

ÜRÜN

YASAL

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bizden haber alın.

© NAPPA LEATHER 2020 | ALL RIGHTS RESERVED